Kancelaria Restrukturyzacyjna Lipiński i Wspólnicy

O nas

Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Gdańsku oraz w Gdyni. Kancelaria obsługuje jednak klientów z całej Polski. Jesteśmy wyspecjalizowani w kwestiach związanych z restrukturyzacją przedsiębiorstw oraz upadłością firm i upadłością konsumencką. Reprezentujemy zarówno dłużników, jak i wierzycieli. Nadzorujemy postępowania restrukturyzacyjne oraz pełnimy funkcję syndyka w postępowaniach upadłościowych. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdej sprawy, co jest z korzyścią dla naszych klientów. Zapraszamy do sprawdzenia opinii o nas w niezależnych żródłach. Przez lata wypracowaliśmy skuteczny sposób prowadzenia spraw z całego obszaru kraju. Spotkanie możliwe jest w biurze w Gdańsku, Gdyni bądź też za pomocą jednego z komunikatorów internetowych. Czas jest bardzo często determinantą w kwestiach negocjacji, restrukturyzacji czy upadłości. Doskonale to rozumiemy i zapewniamy sprawną obsługę i komunikację na każdym etapie sprawy. Skład naszego zespołu to licencjonowany doradca restrukturyzacyjny, adwokaci, doradcy podatkowi oraz doradcy biznesowi. Połączenie wiedzy z zakresu prawa, ekonomii i podatków pozwala nam świadczyć usługi na profesjonalnym wysokim poziomie. 

Zawsze jest jakieś rozwiązanie. Trzeba tylko chcieć i potrafić je znaleźć.

Kancelaria powstała z myślą o obsłudze przedsiębiorców i konsumentów mających kłopoty z płynnością finansową. Zajmujemy się również kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców. Jako zespół prawników, doradców finansowych, ekonomistów i byłych bankowców posiadamy bogate doświadczenie w kwestiach związanych z ochroną praw dłużników, wierzycieli oraz poprawą płynności finansowej przedsiębiorstwa. Misją naszej kancelarii jest ratowanie przedsiębiorców i konsumentów przed niewypłacalnością przy jednoczesnym pogodzeniu interesu wierzycieli, co w sprawach dotyczących spłaty zadłużenia wymaga odpowiedniego doświadczenia. Poprzez naszą działalność zapewniamy parasol ochronny dla podmiotów borykających się z kłopotami dotyczącymi zdolności płatniczej.   Dużą wagę przywiązujemy do negocjacji oraz restrukturyzacji, jako narzędzi pozwalającym uchronić przed ogłaszaniem upadłości. 

 

Misja

Kancelaria powstała z myślą o obsłudze przedsiębiorców i konsumentów mających kłopoty z płynnością finansową. Zajmujemy się również kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców. Jako zespół prawników, doradców finansowych, ekonomistów i byłych bankowców posiadamy bogate doświadczenie w kwestiach związanych z ochroną praw dłużników, wierzycieli oraz poprawą płynności finansowej przedsiębiorstwa. Misją naszej kancelarii jest ratowanie przedsiębiorców i konsumentów przed niewypłacalnością przy jednoczesnym pogodzeniu interesu wierzycieli, co w sprawach dotyczących spłaty zadłużenia wymaga odpowiedniego doświadczenia. Zawsze jest rozwiązanie, trzeba tylko wiedzieć jak je znaleźć.

Poprzez naszą działalność zapewniamy parasol ochronny dla podmiotów borykających się z kłopotami dotyczącymi zdolności płatniczej. Dotyczy to zarówno dłużników, jak i wierzycieli. Bardzo istotne jest dla nas bezpieczeństwo prowadzenia biznesu. W związku z tym doradzamy również przedsiębiorcom w zakresie poprawy wyników finansowych oraz odpowiedniej formy prawnej ich przedsiębiorstw. Dużą wagę przywiązujemy do negocjacji oraz restrukturyzacji, jako narzędzi pozwalającym uchronić przed ogłaszaniem upadłości. Upadłość bowiem, jest zawsze ostatecznością i zanim do niej dojdzie można zazwyczaj wiele zdziałać. 

Cele

Celem naszej działalności jest propagowanie wiedzy ekonomicznej i prawniczej. Między innymi z tego względu jesteśmy zrzeszeni w Regionalnej Izbie Gospodarczej Pomorza. W naszym artykułach kładziemy nacisk na edukowanie dłużników w jaki sposób mogą zadbać o swoje finanse i majątek. Wskazujemy również na zgodne z literą prawa sposoby oddłużenia i odzyskania płynności finansowej. 

Nasza kancelaria jest bardzo dobrze rozpoznawalna w regionie całego Pomorza. Współpracujemy z sądami upadłościowymi w Gdańsku i Elblągu. Wkrótce zamierzamy nawiązać współpracę z innymi sądami z regionu północnej Polski. Naszym celem jest zbudowanie, dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, dobrze rozpoznawalnej ogólnopolskiej kancelarii prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego. 

Nasz zespół

Przewidujesz spadek dochodów, możliwe problemy finansowe?

Napisz do nas, BEZPŁATNIE przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy możliwe rozwiązania. Jeżeli będziesz zainteresowany – poprowadzimy za Ciebie cały proces, abyś mógł skupić się na zdrowiu, rodzinie i biznesie. Obsługujemy klientów z całej Polski.

Polecane artykuły